Kozmetik sorumlu teknik eleman

Kozmetik ve Gıda Takviyeleri Kendi Markanızla Ürettirin

Fason Üretim


Kozmetik ürünlerinizi son yönetmeliğe ve yasal mevzuatlara uygun olarak GMP ve Haccp sertika sahibi üretim tesislerimizde son teknoloji ve yüksek kaliteli avrupa menşeiili hammaddeler ile üretimini ve takibini yapıyoruz. Gıda Takviyeleride aynı şekilde tarım ve orman bakanlığı denetimi altında aynı şekilde avrupa menşeiili kalite kontrolleri laboratuvarımız tarafından akreditasyona uygun yapılmış testlerden geçmiş hammadeler ile imal edilmektedir.

Tesislerimizde son teknolojiyi kullanarak parfüm, kozmetik, kişisel bakım ürünleri ve ortam kokulandırıcı ürünler üretmekteyiz. Ham madde konusunda sektörde lider ve alanında uzman yurt içi ve yurt dışı tedarikçilerle çalışmaktayız. Yurt içinde ve yurt dışında bir çok kurumsal markanın firmamıza fason üretim yaptırarak bizimle işbirliği içinde olmasının haklı gururunu yaşıyoruz. Motivasyonumuzu ve müşteri memnuniyeti ilkemizi her zaman ön planda tutarak çalışmalarımıza devam ediyoruz. Sizde markanızı güvenilir ve konusunda uzman bir kadroya emanet etmek istiyorsanız doğru adrestesiniz. Dermolente Ailesi olarak sizlerle iş ortaklığı yapmak isteriz. .


.PDF
Saç Ekim merkezleri

Saç Ekim merkezleri için özel ürünler

Download

.PDF
Kuaför ürünleri

Saç bakım ürünleri , keratin ve protein içerikleri , saç boyaları ve renkli kozmetik

Download


.PDF
Eczane ürünleri

Balık yağı şuruplar, Balık yağı kapsüller, Kemik şurupları , İmmun sistem güçlendirici şuruplar , for kids şuruplar , multivitamin şurup grupları.

Download

.PDF
Medikal Eğitim Hizmetleri

Medikal eğitimlerimiz için bilgi alınız. Ruhsatlandırma eğitimleri , ürün güvenlilik değerlendirme eğitimi hizmetlerimiz için bilgi alınız.

Download


Yurtiçi ve yurtdışında bulunan bağlantılarımız sayesinde tedarik edilemeyecek hiçbir hammade yoktur. şöyleki sağlık bakanlığı resmi kodeksi , tarım ve orman bakanlığı pozitik bitki listesinden tutunda kodekste bulunan tüm hammadde yardımcı maddeler , yurtiçi anlaşmalı kardeş firmamız dan aromaterapik yağlar , soğuk sıkım yağlar, ekstraktlar , kozmetik aktif bileşenleri sizler için en uygun fiyatlarla tedariğini gerçekleştirmekteyiz..

İnsan sağlığı için

Farklı ambalaj ve ürünler için mutlaka irtibat kurunuz..
56

Keşfedilen Kimyasallar

79

Sağlık ürünleri

Tıbbi cihaz ve medikal ürünleriniz

Tıbbi cihaz ve medikal tüm ürünleriniz ithalat , ihracat , ruhsatlandırma işlemleriniz için yanınızdayız.Bu ürünlerinizin yurtdışı işlemlerinizi konusunda uzman eczacı ve kimyagerimiz titizlikle gümrük aşamalarıda dahil olmak üzere takip ediyoruz sonuçlandırıyoruz..
1
Üts Firma Kaydı , Kozmetik danışmanlık , Kozmetik firma kaydı , Sorumlu Teknik Eleman Kaydı , Kozmetik ürün Bildirimi , Bilgi Güncelleme işlemleri , Tıbbi Cihaz

2
Tıbbi Cihaz , Firma Kaydı , Yetkili Değişikliği , E-imza kartı alımı , Belge Kaydı , Mevzuata uygun Etiket kartı Düzenleme , ÜTS ye geçiş.

3
Sağlık Bakanlığı işlemleri , İlaç ruhsatlandırma , ilaç varyasyon , İlaç fiyatlandırma , Biyosidal Ruhsatlandırma, GMP Başvurusu , KÜB/KT , Okunabilirlik Testi , Teknik Dosya Hazırlanması , Takviye edici gıda ruhsatlandırması , Kontrol Belgesi.

ÜTS , Sağlık bakanlığı , Tarım ve orman Bakanlığı , Tıbbi cihaz , Ruhsatlandırma ve Eğitim


İstanbul merkezli ofisimiz , Ankarada bulunan ortak firmamız ile beraber tüm bakanlıkların bürokratik işlemlerini ve mevzuatlar temel alınarak hızlı bir şekilde çözümlüyoruz.
Kozmetik ürün üreten veya sahibi firmanızın Üts firma kaydının yapılması , ürünlere barkod oluşturulması , formülasyon ve arge desteği , akredite laboratuvar hizmetleri, spf güneş faktörü analizleri , diğer tüm fiziksel ve mikrobiyolojik analizler , ürün güvenlik bilgi dosyasının hazırlanması , msds ve coa ların hazırlanması işlemlerinizi anahtar teslim yapmaktayız..
Kozmetik sorumlu teknik eleman , sağlık bakanlığı kozmetik ürünler dairesine firma ve ürün kayıtları , Tüm bu işlemlerin takibi . Kozmetik ler için yapılan tün analizler , dermatolojik testler , spf testleri , koruyucu etkinlik testleri , kozmetik ürün analizleri. kozmetik ürünler için ürün güvenlik bilgi dosyası hazırlanması . Kozmetik ürünler için Ürün güvenlilik değerlendirme raporunun hazırlanması . Gıda Takviyeleri ruhsat işlemleri , takviye edici gıdalar için spesifikasyon belgesinden formül oluşturulması , ithalat ihracat işlemleri , azerbeycan ve türki cumhuriyerler için comformity sertificate işlemleriniz , arabistan için SASO belgesi , tüm ihracat jalemlerinizde yanınızdayız. .