Kozmetik ve Gıda Takviyeleri için Danışmanlık ve Eğitim – Dermolente & Estecure

Kozmetik ve Gıda Takviyeleri için Danışmanlık ve Eğitim

Hakkımızda


Dermolente kozmetik ve gıda takviyeleri alanında ihtiyaç duyduğunuz her konuda çözüm ortağınızdır. Hızlı, doğru, maliyeti düşük çözümler bulmak için sizin için çalışır. Kozmetik Ürünlerinizin yasal süreçte ihtiyaç duyacağı analizlerin yapılması, ürün güvenlik değerlendirme raporlarının hazırlanması, Sorumlu Teknik Eleman hizmeti, ÜTS bildirimlerinizin yapılması, etiket validasyonu, Avrupa Sorumlu Kişisi, CPNP kayıtları, Serbest Satış Sertifikası alınması gibi laboratuvar ve danışmanlık hizmetlerimizin yanısıra , Gıda Takviyeleri içinde güncel konularda düzenlediğimiz eğitimler ile bireysel ve sektörel ilerleme için aktivasyon yaratmaktayız. Standardize ve tam dökümantasyonu olan doğal hammadde tedariği konusunda da aktif olarak çalışmaktayız.Kozmetik danışmanlık.

Bilgi için info@dermolente.com

Kapsül Tablet Şurup

Herçeşit Gıda Takviyesinde markanıza özel formülasyon çalışılabilir.Ar-ge ekibimizde yeralan Kimya mühendisi , Dr.Biyolog ve Eczacımız danışmanlığı ile en veren verimli ve etkin formlüasyon oluşturulur.Gıda Takviyesi ihracat ve ithalat işlemleriniz yapılır. Gıda Takviyesi Ruhsatlarınız çıkarılır. Serbest satış sertifikası (Free sale sertificate ) , Sağlık beyanı sertfika işlemleriniz için çözüm ortagıyız.


Laboratuvar Hizmetlerimiz

Fiziksel-Kimyasal Analizler , Mikrobiyolojik Analizler , Stabilite Analizleri, SPF ( Güneş Koruma Faktörü Analizi ) , Dermatolojik Analizler, Etkinlik Testleri

Hammadde

Tüm Vitamin Grupları , Bitkisel ekstraklar , Bitkisel soğuk sıkım yağlar , Spesifik Hammaddeler , Uçucu Yağlar hepsi tedarik kapsamımızdadır.


Grafik ve Matbaa

Uzman Grafik ekibimiz ile markanıza , isteklerinize ve hayal gücünüze özel tasarım , baskı onayları , matbaa işleri. Özellikle günümüz hizmet şartlarında görünmeyen ani maliyetler olarak karşımıza çıkan bu masraflarınız en optimum çözüm ve ödeme koşulları ile hizmetinize sunuyoruz.

Ekibimiz


Kimya Mühendisi
Başar ÇİÇEK

İstanbul üniversitesi Mühendislik Fakültesi Mezunu

Dr.Biyolog.
Esra Özgüler

Marmara Üniversitesi Mezunu, Ruhsatlandırma ve Eğitim Birimi Müdürü

Dr.Eczacı.
Seyit Güngör

Marmara Üniversitesi Mezunu, Arge ve laboratuvar Koordinatörü

Eczacı.
Gamze Arslan

Hacettepe Eczacılık mezunu , Proje sorumlusu